Avcılar Otel

Misafirlerimiz rahatlığı ve mutluluğu için yeni açılan  Avcılar otel  bölgesinde yer alan otelimiz ile konaklamada konfor ve huzur sağlıyoruz. Otel misafirlerimize en yüksek standartlarda hizmet ve konfor sağlayıp onlara beklentilerin üstünde bir konaklama sunuyoruz. Otelimiz misafirlerinize ev konforu sağlayan odaları ve güler yüzlü personeli ile hizmet veriyor. Otelimizde sigara içilen ve sigara içilmeyen odalarımız ile tüm misafirlerimize hizmet veriyoruz.

IP 27

Avcılar Otel Hizmetleri Nelerdir?

Misafirlerimizin giriş anında bagajları için bagaj odası bulunur. Ayrıca misafirlerimizin değerli eşyaları için her odada  emanet kasası bulunuyor. Yolculuk sonrası otelimize hızlı giriş ve hızlı çıkış işlemleri ile misafirlerimizin işlemleri beklemeden sağlanır. Otelimiz misafirleri için yerel ve uluslararası gazete yayınları vardır. 24 Saat tüm dillere hâkim, güler yüzlü ve yardımcı uzman resepsiyonlarımız vardır. Telefon ve faks hizmeti almak isteyen misafirlerimiz için her zaman yardımcı olunur. Yabancı veya yerli misafirlerimiz için günün her saati döviz alım ve satım işlemleri gerçekleşir.

Misafirlerimizin yemek dâhil tüm istekleri için günün her saatinde ücretsiz oda servisi vardır. Kahvaltı salonumuz misafirlerimize her sabah birbirinden güzel lezzetler ile hizmet veriyor.  Tesis harici    Avcılar otel  bölgesinde yer alan otopark imkanı vardır. Terasımızda keyifle gün geçirebilir, kahve içebilir ve manzaraya karşı zaman geçirebilirler. Lobimiz misafirlerimizin dinlenme alanı ve rahatça giriş sağlayacakları şekilde dizayn edilmiştir.

 Avcılar Otel Diğer Hizmetleri Nelerdir?

Odalarımızda misafirlerimiz için her gün günlük temizlik yapılır, buklet malzemelerimiz her gün yenilenir. Toplantı salonu ile iş amaçlı gelen değerli misafirlerimize her türlü ekipman ve hizmet sağlanıyor. Kuru temizleme ücretli olarak dileyen misafirlerimize sağlanır. Misafirlerimiz için lezzetli ve değişik menüleri bulunan ücretli restoranımız vardır. Pantolon ütüsü Ücretli olarak isteyen misafirlerimize günün her saati ütü hizmeti verilir. Çamaşırhane hizmeti isteyen değerli misafirlerimize ücretli olarak hizmet veriyoruz. Otelimize gelirken veya çıkışlarda ulaşım için havaalanı servisi ücretli olarak sağlanır. Odada kahvaltı isteyen misafirlerimiz için ücretli kahvaltı hizmetlerimiz vardır.

Grand Park Hotel İstanbul   Avcılar otel  bölgesinde Esenyurt E-5 yolu üstündedir. Lokasyon olarak   metrobüs durağı ve havas durağı  toplu taşıma araçlarına yakındır.
Misafirlerimiz istedikleri zaman yakın mesafe ve ulaşım ile  İstanbul Havalimanı’na ulaşabilirler. Ayrıca fuar katılımcı misafirlerimize avantaj olarak Tüyap Fuar Merkezine ve CNR Expo Fuar Merkezi yakınlığı avantajı vardır.

Avcılar Otel Oda Özellikleri Nelerdir?  

Misafirlerimizin için  Grand Park Hotel İstanbul’un Standart Double Oda ve diğer oda çeşitleri ile ev rahatlığında konaklama sunar. Standart Double Odalarımız her türlü donanımları ile 24 metrekaredir. Bu odamız da dilerseniz tek kişi ya da çift kişi rahatça konaklama yapabilirsiniz.

Üç kişinin rahatça konaklayacağı Deluxe Triple Odalarımız 30 metrekare şeklindedir. Ayrıca kalabalık aile misafirlerimize uygun Deluxe Quadruple Odalarımız 30 metrekare şeklindedir.

Rezervasyon
Menü