Cnr Expo Otel

Ülkemizin yeni konseptli olan otelimiz Cnr  Expo Otel bölgesinde yer alıyor. Ayrıca otelimiz üstün hizmet anlayışı ile  Mayıs 2021 itibari ile yerli ve yabancı  değerli misafirleri için hizmete açılmıştır. Yerli yabancı birçok misafirine güler yüzlü ve yardımcı personelleri ile konaklama deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz.  Misafirlerimize otelimizde eşsiz bir konaklama deneyimi yaşatarak onların mutlu olmasını sağlıyoruz.

Ayrıca  Tüyap Fuar Merkezine ve CNR Expo Fuar Merkezine yakınlığı ile fuar katılımcıları ve ziyaretçilerine uygun lokasyon özelliği hizmet veriyoruz. Misafirlerimiz iş amaçlı geldiklerinde otelimizde dinlenebiliyor ve konfor yaşıyorlar. Ayrıca otelimizde teknik ekipman hizmeti ile  çok amaçlı toplantı salonu ve hizmetleri bulunuyor. Böylece iş amaçlı ve tatil amaçlı seyahat edecek herkese hizmet veriyoruz.

IP 27

Cnr Expo Otel Grand Park Hotel Hizmet Anlayışı Nelerdir?

Otelimizde herkese hitap eden eşsiz yemekleri olan  restoranı ile istedikleri yemekleri seçebilirler. Otelimiz  Cnr  Expo  otel bölgesinde değerli misafirlerine konfor ve mükemmel bir konaklama hizmeti veriyor. Otelimizde ücretsiz! Wi-fi otel genelinde mevcuttur ve misafirlerimize ücretsizdir. Tüm misafirlerimize giriş anında odasına özel personellerimiz tarafından wifi şifresi paylaşılıyor.

İş merkezi ile misafirlerimiz toplantı salonundan ve 24 saat açık iş hizmetlerinden  yararlanabilirler. Otelimizde yardımcı personellerimiz  tesis dışında ücretsiz otopark için misafirlerimize yardımcı olurlar. Ön büro hizmetlerimizde bagaj muhafazası, konsiyerj hizmetleri bulunuyor.

Cnr  Expo Otel  Grand Park Hotel Misafirlerine Hangi Oda Ve Diğer Hizmetleri Veriyor?

Ayrıca otelimizde misafirlerimizin değerli eşyalarınızın güvenliğini sağlamak için emanet hizmeti vardır. Güler Yüzlü ve uzman personeli   7/24 hizmet verir ve yabancı misafirliğimiz için birçok dil biliyorlar. Ek  hizmetler arasında  market alışverişi hizmeti, ücretsiz gazeteler ve çamaşır hizmeti gibi olanaklarınız bulunuyor.

Odalarımız misafirler için konforlu ve güvenle dizayn edilmiştir. 33 adet ses yalıtımlı odalarımızla misafirlerimize huzurlu bir konaklama sağlıyoruz. Odalarımızda yerli ve yabancı kanalların tümüne sahip LED TV’ler bulunuyor.  Sıcaklar, soğuklar ve lezzetli tüm kahvaltılar ve konuksever personellerimiz ile misafirlerimize hizmet veriyoruz.

 Cnr  Expo Otel  Grand Park Hotel Konum Özellikleri Nelerdir? 

Otelimizde her sabah 07: 00-10: 00 saatleri arasında değerli misafirlerimiz için  ücretsiz açık büfe kahvaltı servisi vardır. Ayrıca Cnr  Expo Otel bölgesinde yer alan otelimiz İstanbul’un merkezinde yer alan alışveriş merkezlerine yakındır. Buna istinaden Torium Alışveriş Merkezi  0,1 km uzaklığı ile yerli yabancı birçok misafirimiz alışveriş için kolay ulaşım sağlar.

Marmara Park Alışveriş Merkezi 2,2 km uzaklığındadır. Merkezi konumda yer alan otelimizden alışveriş ve gezi için misafirlerimiz rahatça ulaşım sağlayabilir. Medicana International İstanbul Hastanesi  3,6 km uzaklığında olan otelimiz sağlık turizm misafirlerine hizmet veriyor.

 Cnr  Expo Otel  Grand Park Hotel Avantajları Nelerdir?  

Fuar katılımcısı veya iş insanlarına Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi  5,7 km olması ile otelimiz ulaşım kolaylığı yaşatıyor. Aqua Club Dolphin 5,9 km uzaklığı sayesinde hem eğlence hem de alışveriş için misafirlerimize hizmet veriyoruz. Aynı İstanbul Akvaryum alışveriş ve eğlence merkezine 10,5 km uzaklıktayız.

CNR Fuar Merkezi  11,9 km uzaklık ile fuar dönemi ve diğer seyahatlerde otelimizde konaklama sağlanıyor. Mall of İstanbul 12,1 km ve Medipol Mega Üniversite Hastanesi – 14,5 km uzaklığındadır.

Rezervasyon
Menü