Esenyurt Otel

Esenyurt otel  bölgesinde yer alan Grand Park Otelimiz İstanbul Avcılar otel bölgesinde yer alan yepyeni bir konaklama merkezidir. Grand Park Hotel İstanbul merkezi konumu ile birlikte misafirlerine  her yere sorunsuz ulaşım kolaylığı sağlar. Misafirlerimiz ile ilgilenen alanında uzman ve güler yüzlü personellerimiz ile misafirlerimizi karşılamayı bekliyor. Otelimizin konforlu odaları ile misafirlerimize rahat ve eşsiz bir konaklama deneyimi sunuyoruz. Gün içinde misafirlerimize 7/24  sınırsız ve  kaliteli konaklama hizmetiyle 2021 yılında değerli misafirleri için otelimiz hizmete açılmıştır.

Metrobüs, özel halk otobüsü veya tüm vasıtaların   tam merkezinde  Grand Park Hotel yer alır. Ayrıca havalimanlarına ulaşım için  Hava İst durağı ile otelimiz yan yanadır. Değerli misafirlerimiz için tüm odalarımızda ayarlanabilen klimalarımız mevcuttur. Yaz ve kış ayı için otomatik ayarlanan klimalarınız ayarlanabilir özellikleri ile her mevsime uygun donanımdadır. Odalarımızda yerel ve tüm uluslararası kanallar için  uydu televizyon  bulunuyor. Otelimizde lobi, oda ve tüm alanlarında ücretsiz  kablosuz internet erişimi sağlanıyor.  Otelimizin  lobi, restaurant ve odalarında wireless sınırsız ve sorunsuz olarak misafirlerimize sunuluyor.

IP 27

Esenyurt Otel Grand Park Hotel Genel Konumu Ve Hizmetleri Nelerdir

Misafirlerimiz konaklama yapacakları odalarına girmeden önce kendilerine check-in anında sizlere wifi şifresi veriliyor. Odalarımız da misafirlerimiz için çay kahve seti, su ikramı setupları bulunur. Ayrıca her  odamızda ve banyo telefonu mevcuttur. Tüm misafirlerimiz için odalarımızda minibar, terlik, bone ve yangın dedektörü gibi güvenlik ekipmanları yer alıyor. Misafirlerimizin isteğine bağlı olarak resepsiyonda odaya yemek servisi çamaşır ve kuru temizleme hizmeti 7/24 veriliyor.

Grand Park Hotel İstanbul  Esenyurt otel  bölgesinde deneyimli ve güler yüzlü personeli ile tüm misafirlerimize kusursuz hizmet sağlıyor. Misafirlerimiz otelimize giriş yaparak, ayrılana kadar misafir memnuniyetini önemsiyoruz.  Grand Park Hotel İstanbul Esenyurt E-5 yolu üstünde İstanbul’un merkezi konumunda yer alır. Misafirlere her yer ulaşım sağlaması adına metrobüs durağı ve havas durağı ile toplu taşımalara yakın bölgededir. Misafirlerimiz araçlar ile  İstanbul Havalimanı’na ulaşım sağlayabilir.

Esenyurt Otel Grand Park Hotel Çevre Özellikleri Ve Ulaşım Kolaylıkları Nelerdir?

Ayrıca fuarcılığın kalbi olan  Tüyap Fuar Merkezine ve CNR Expo Fuar Merkezine otelimiz yakındır. Böylelikle iş amaçlı seyahat eden misafirlerimiz kolayca fuar alanlarına ulaşım sağlar. Otelimiz  Torium Alışveriş Merkezi  ve Marmara Park Alışveriş Merkezine çok yakındır. Buna istinaden Alışverişi seven değerli misafirlerimiz  alışveriş merkezlerinden alışveriş keyfi yapabilirler.

Otelimiz tüm misafirlere konfor ve keyifli konaklama sağlayan odalara sahiptir. Odalarım 33 Standart odadan oluşuyor. Otelimiz bünyesinde otelimizde kahvaltı ve akşam yemekleri için restaurant hizmetimiz vardır. Açık büfe kahvaltımız misafirlerimiz için lezzetli ve kaliteli ürünlerde oluşuyor. Aynı zamanda iş toplantısı ve  diğer etkinlikler için   çok amaçlı toplantı salonumuz bulunur.

Esenyurt Otel Grand Park Hotel Hizmetleri Ve Odaları Nasıldır?

Otelimiz Konum olarak Esenyurt otel  bölgesinde Torium Alışveriş Merkezi 0,1 km yakınlıktadır. Ayrıca alışverişin merkezi olan Marmara Park Alışveriş Merkezine  2,2 km yakındır. Özellikle sağlık turizm için önemli olan Medicana International İstanbul Hastanesine  3,6 km yakınlıktayız. Fuar misafirlerimize uygun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi  5,7 km yakınlıktayız.

Otelimizde misafirlerimizin konaklayacağı 33 adet odalarımız bulunuyor. Aile olan misafirlerimize uygun aile odalarımız vardır. Ayrıca tek veya çift misafirlerimize uygun rahat ve konforlu odalarımız vardır.

Rezervasyon
Menü