Tüyap Otel

Mayıs ayında yeni açılan şehir merkezinde yer alan Otelimiz Tüyap Otel  bölgesinde misafirleri için yeni olarak hizmete geçmiştir. İstanbul’un en yeni ve konforlu otellerinden olan otelimizin  konumu, manzarası, hizmeti ve konsepti ile tüm misafirlerin memnun etmeyi amaçlamıştır. Otelimiz eşsiz ve güvenli mimarisi konseptini ve dekorasyonu ile misafirlere ayrıcalık ve lüks standartları hedef edinmiştir.

Otelimizde yer alan konforlu odaları ve misafir memnuniyeti ile değerli misafirlerine oda kahvaltı konaklama hizmeti vermeye devam ediyor. CNR Expo Fuar Merkezi ve fuar ve sergi alanı olan TÜYAP Fuar Merkezine otelimizden ulaşım kolaylığı ve tüm araçlara ulaşma olanakları vardır.  Tüyap Otel  bölgesinde ve yakınında   yer alan Grand Park Hotel İstanbul’ yeni hizmete girmiş ve değerli misafirlerinize hizmet veren otellerdendir.

IP 27

Tüyap Otel Grand Park Hotel Konum Ve Lokasyon, Ulaşım Ve Diğer Özellikleri Nelerdir?

Otelimiz bünyesinde değerli misafirlerimize seçenekli menüleri ve içecekleri ile restaurant hizmeti uzman personeli ile veriliyor.  Beylicium Alışveriş Merkezi 3,2 km, Mc Donalds Beylikdüzü ise 3,5 km uzaklıkta olup misafirlerimiz alışveriş ve gün içinde İstanbul’a yakın yerleri gezme olanağı vardır. Odalarımız tüm misafirlerimiz için dizayn edilmiş ve  son teknoloji kablolu TV ile donatılmıştır.

Otelimizin lobisinde ve tüm konaklama birimlerinde dinlenme için oturma alanı ile misafirlerimize kusursuz dinlenme imkânı sunuluyor. Grand Park Hotel İstanbul’un geniş lobi ve kahve içecekleri terası  vardır. Misafirlerimiz hem ulaşım kolaylığı sağlayarak giriş yaptığı otelde terasta dinlenme ve vakit geçirme rahatlığı yaşarlar.

Tüyap Otel  Grand Park Hotel Hizmetleri Ve Aktiviteleri Nelerdir?   

Yeni açılan Tüyap otel  bölgesinde yer alan otelimizde Ayrıca misafirlerimiz için tüm  odalarımızda  çalışma masası rahatlığı bulunuyor. Otelimizde değerli misafirlerimiz için her sabah  birbirinden güzel ve değişik herkese hitap eden açık büfe kahvaltının tadı ve keyfi yaşatıyoruz. Grand Park Hotel İstanbul’da eşsiz zamanlar ve dakikalar yaşatmak adına teraslarında kahve ve diğer taleplere uygun hizmetler bulunuyor.

Otelimiz değerli misafirlerine kendi dilinde rahatça konaklaması adına İngilizce ve Türkçe ve diğer dilleri konuşan resepsiyon personelimiz ve diğer personellerimiz vardır. Otelimiz İstanbul Havaalanı 29 km mesafededir. En popüler özellikleri olarak  Ücretsiz Wi-Fi internet bağlantısı lobide ve tüm odalarda bulunuyor.

 Tüyap Otel Oda Özellikleri Nelerdir?   

Otelimizde yer alan konforlu odalarımız  Deluxe Çift Kişilik Oda  35 metrekare olarak tek veya çift kişilik şekilde yer alıyor. Ayrıca otelimizde misafirlerimize eşsiz İstanbul şehir manzarası ile konaklama imkânı sunuyoruz. Odalarımızın hepsinde klima, özel banyo, Düz ekran TV gibi özellikler bulunuyor. Ayrıca odalarımızın hepsi misafirlerimizin rahatlığı için  ses yalıtımı ile döşenmiştir. Odalarımızda değerli misafirlerimiz için  mini bar ücretsizdir.

Özel dizayn edilmiş banyolarımızda ücretsiz banyo malzemeleri ile birlikte  bornoz ve havlular, terlik, saç kurutma makinesi  gibi misafirlerimizin tüm istekleri yer alıyor. Şehir manzarası ile İstanbul’un merkezinde otelimizde teras keyfi yapabilirsiniz. Misafirlerimiz güvenli asansörlerle  Üst katlara ve teresa   erişilebilirlik sağlarlar. Tüyap Otel  bölgesinde yer alan otelimizde konaklayan engelli misafirlerimiz için tekerlekli sandalye kullanımına uygun odalarımız ve lobimiz vardır.

Rezervasyon
Menü